CINNOMATECH: Zaproszenie na spotkanie informacyjne i Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Klaster Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu

2020-06-10 12:00

 header2.jpg 800x305 37kB
ZAPROSZENIE
dla wszystkich firm
na spotkanie informacyjno-organizacyjne 

oraz

również dla firm stowarzyszonych na
Zwyczajne Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia

Klaster Innowacyjnych Technologii w Wytwarzaniu


 Szczegółowa agenda w rozwinięciu newsa.

...............

Spotkanie online inicjujące projekt SMARTMEMBRANE (Kick-off Meeting)

2020-03-05 12:00

Drodzy Partnerzy projektu,

na początku chciielibyśmy podziękować Wam za ostatnie dyskusje i wkład. Z większością partnerów projektu omówiliśmy szczegóły spotkania inauguracyjnego.

Spotkanie odbędzie się 07.04.2020 (wtorek) w godzinach od 13 do 14. Do tego celu wykorzystamy platformę Webex. Dane dostępowe do spotkania przesłane zostaną w osobnych mailach.

...............

Udział w Targach MECSPE BARI 2019

2019-10-11 12:00

Klaster w ramach współpracy  i w imieniu Instytucji Senaf www.senaf.it (organizatora wielu najważniejszych imprez targowych we Włoszech)  pragnie zaprosić chętne podmioty zrzeszone w Klastrze do wzięcia udziału jako ZWIEDZAJACY w Targach MECSPE BARI - Tecnologies for Innovation - 4.0 Industries  https://www.mecspebari.it/en/ , które odbędą się w BARI (Włochy) w dniach 28 - 30 listopada 2019 r.

Targi MECSPE BARI są kontynuacja 18-stu juz edycji Targów MECSPE w Parmie, będących najważniejszym wydążeniem w tej branży we Włoszech. Szeroki zakres branżowy obejmuje 6 salonów tematycznych i dotyczy mechaniki precyzyjnej, maszyn, automatyzacji procesów wytwarzania i procesów technologicznych, przemysłu 4.0, logistyki produkcji, procesów obróbki i produkcji elementów metalowych, itd. 
MECSPE BARI 2019 to profesjonalne wydarzenie, które stawia sobie za cel stanie sie punktem odniesienia dla operatorów z branży ze Środkowych i Północnych Włoch oraz całego obszaru basenu Morza Śródziemnomorskiego. Okazja do zapoznania sie z najnowsza oferta produktowa, technologiczna i usługowa firm włoskich i zagranicznych. 
W ostatniej edycji Mecspe Parma udział wzięło 2.3550 wystawców, odwiedziło targi ponad 56 tys. operatorów z branży.

...............