IKB Leasing Polska Sp. z o.o.


Opis działalności firmy

 IKB Leasing Polska – spółka leasingowa dla przedsiębiorczych. Przekonajcie się Państwo sami. Zainwestujcie z naszą pomocą - To się opłaca! Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się towarzystwem leasingowym wchodzącym wskład grupy IKB Leasing GmbH.

Specjalizujemy się w leasingu maszyni urządzeń. Koncentrujemy swoją działalność na takich branżach, jak: obróbka blach i metalu, przetwórstwo tworzyw sztucznych, poligrafia, logistyka, przemysł spożywczy, obróbka drewna. O tych branżach wiemy wszystko, mamy szerokie kontakty partnerskie, dzięki czemu działamy szybciej, efektywniej i z korzyścią dla naszych Klientów.

Dobrze znamy wszystkie modele finansowania związane z leasingiem i mamy bezpośredni dostęp zarówno do polskich, jak i do międzynarodowych rynków kapitałowych. Wielką wagę przykładamy do właściwego doradzania Klientom w zakresie oferowanych produktów leasingowych, skutecznego podejmowania decyzji oraz budowania długofalowych, partnerskich kontaktów. Przy konstruowaniu umów leasingowych bierzemy pod uwagę dochód i płynność finansową Klienta, jego oczekiwania dotyczące stóp procentowych i ryzyko, co pozwala nam optymalnie dopasować ofertę do potrzeb danego przedsiębiorstwa

Oferowane usługi

Oferowane usługi:

  • leasing operacyjny
  • leasing finansowy
  • leasing pozabilansowy
  • pożyczka

Produkty:

Finansowanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w formie leasingu oraz pożyczek udzielanych na finansowanie inwestycji w powiązaniu ze środkami unijnymi.

Kontakt

IKB Leasing Polska Sp. z o.o.
Finanse i ubezpieczenia
Adres: ul.Wolności 7/406, 50-071 Wrocław (dolnośląskie)
Telefon: (071) 79 75 736
fax: (071) 79 75 735
e-mail: infowroclaw@ikb-leasing.pl